Jak wiadomo plecak i piórnik to podstawa każdego ucznia. Jednak, by każda rzecz miała swoje miejsce potrzebne nam jeszcze kilka produktów. Naszemu dziecku z pewnością pomiędzy zajęciami szkolnymi zechce się pić to, dlaczego do jego pięknego plecaka i piórnika z ukochanym Spiderman’em nie dołączyć bidonu na napój czy wodę. Do tak wspaniałego term...

Jak wiadomo plecak i piórnik to podstawa każdego ucznia. Jednak, by każda rzecz miała swoje miejsce potrzebne nam jeszcze kilka produktów. Naszemu dziecku z pewnością pomiędzy zajęciami szkolnymi zechce się pić to, dlaczego do jego pięknego plecaka i piórnika z ukochanym Spiderman’em nie dołączyć bidonu na napój czy wodę. Do tak wspaniałego termosu przydałoby się pudełko na śniadanie - dla dziewczynek z wróżkami Winx czy może z Minnie, a dla chłopczyków z psiakami z Psiego Patrolu czy może z Angry Birds. To nie koniec! Do wyprawki mogą dołączyć kolejne potrzebne akcesoria. Sklep internetowy eBomba.pl spełni wszystkie te wymagania.

eBomba posiada w swej ofercie pełen asortyment pomocy szkolnych: od linijek, liczydeł przez kuferki, teczki z gumką do bidonów i pudełek śniadaniowych.

W naszym sklepie znajdziecie wiele pomocy szkolnych. W asortymencie znajdują się sztywne teczki z rączką na rysunki czy inne prace, kuferki, w których można chować nie tylko śniadanie, ale np. ubranka dla lalek, kredki, małe samochodziki, klocki i wiele innych. Kolejną pomocą szkolną są bidony, pudełka na śniadanie, które można wykorzystać nie tylko w szkole, ale i na wycieczce rowerowej. W ofercie znajdują się także linijki geometryczne, liczydła, lupy, segregatory, które będą także pomocne codziennym wykonywaniu szkolnych obowiązków. Wszystkie produkty opatrzone są motywem z bajki np. Jej Wysokość Zosia lub miłą dla oka szatą graficzną. W sklepie internetowym eBomba.pl asortyment zasilają czołowi producenci akcesoriów związanych ze szkołą, takich jak: Derform, Herlitz, St.Majewski, Astra, Bic, Ballograf, Prima Art i wielu innych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Starpak, który w swojej ofercie posiada nie tylko pomoce szkolne, lecz także szeroką gamę innych artykułów, które będą przydatne do skompletowania szkolnej wyprawki, wśród nich: plecaki, długopisy, kredki, notesy, plastelinę, piórniki, farby, skarbonki, pamiętniki, zeszyty i wiele innych. Artykuły posiadają wizerunek postaci z bajki, super bohatera lub stonowaną grafikę w jednolitym kolorze. Każdy znajdzie coś dla siebie w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy.

rozwiń zwiń
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 59 elementów