Plecaki to jedna z najpotrzebniejszych rzeczy w życiu młodego pokolenia. W plecaku przenosimy wiele rożnych rzeczy, dlatego bardzo ważne jest aby uwzględnić przy jego wyborze wiek i wzrost dziecka. Na początku swojej przygody z plecakiem potrzebuje małego plecaczka ( przedszkolak), w miarę upływu czasu plecak będzie większy i bardzo dostosowany ...

Plecaki to jedna z najpotrzebniejszych rzeczy w życiu młodego pokolenia. W plecaku przenosimy wiele rożnych rzeczy, dlatego bardzo ważne jest aby uwzględnić przy jego wyborze wiek i wzrost dziecka. Na początku swojej przygody z plecakiem potrzebuje małego plecaczka ( przedszkolak), w miarę upływu czasu plecak będzie większy i bardzo dostosowany do potrzeb młodego człowieka. Wszystkie te potrzeby zaspokoi sklep internetowy eBomba.pl

eBomba oferuje gamę plecaków szkolnych: od mini plecaków z bohaterami naszych ulubionych bajek do tych z stonowaną grafiką wiodących producentów wszelkich szkolnych tekstyliów.

Doskonałą ofertą wyróżnia się firma Starpak – posiadają nie tylko tekstylia, takie jak plecaki, ale także wszelkie niezbędne artykuły szkolne takich jak długopisy, kredki, plasteliny, farby, cyrkle, linijki, skarbonki, pamiętniki i wiele innych. Dzięki niej dziecko i młodzież może skompletować całą szkolną wyprawkę ze swoim ukochanym bohaterem z bajki, superbohaterem, czy z inną stonowaną grafiką. Starpak posiada ponad 20 licencji z bajek!

W naszym asortymencie znajdują się plecaki, które są wykonane z wielobarwnych tkanin. Posiadają także grafikę z wizerunkiem superbohatera, psiaków z Psiego Patrolu, Transformersów, Hot Wheels, Tomek i przyjaciele do ukochanej przez dziewczynki Barbie, Księżniczki Zosi i Soy Luna. W ofercie sklepu znajdują się także placki dla młodzieży mające w swojej grafice numer ulubionego zawodnika drużyny piłkarskiej, flagę brytyjską, czy dinozaura. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Przekonaj się sam.

rozwiń zwiń
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 85 elementów