Najczęściej kupowane

Plecaki na stałe zagościły w życiu młodego pokolenia i cieszą się dużą popularnością. Modne i wygodne, w jednolitych kolorach, różnych wzorkach czy z bohaterami z ulubionych bajek i filmów zachwycają swoją różnorodnością, wzorem, oryginalnością, a jednocześnie pozwalają nosić w sobie wszelkie drobiazgi. W plecaczku  przenosimy wiele rożnych rzec...

Plecaki na stałe zagościły w życiu młodego pokolenia i cieszą się dużą popularnością. Modne i wygodne, w jednolitych kolorach, różnych wzorkach czy z bohaterami z ulubionych bajek i filmów zachwycają swoją różnorodnością, wzorem, oryginalnością, a jednocześnie pozwalają nosić w sobie wszelkie drobiazgi. W plecaczku  przenosimy wiele rożnych rzeczy, dlatego bardzo ważne jest, aby uwzględnić przy jego wyborze wiek i wzrost dziecka. Na początku swojej przygody z edukacją potrzebuje małego plecaczka, który będzie służył w drodze do przedszkola, na wycieczkę, na spacer, nad morze czy na spotkanie z kolegą lub koleżanką. Wszystkie te potrzeby zaspokoi sklep internetowy eBomba.pl

eBomba oferuje gamę mini plecaków z bohaterami naszych ulubionych bajek takich jak: Tomek i przyjaciele,  Barbie, Wojownicze Żółwie Ninja, Jej Wysokość Zosia, Littlest Pet Shop, Avangers, Smerfy, Transformers i wiele innych.

Wśród wyróżniających się producentów jest firma Starpak, która posiada w swoim asortymencie nie tylko tekstylia, takie jak mini plecaczki, ale także wszelkie niezbędne artykuły szkolne i przedszkolne takie jak: plastelina, kredki, flamastry, papier kolorowy, bibuła, pióra, długopisy, linijki, plecaki, torby na ramię, tornistry, portfele i portmonetki, piórniki z wyposażeniem i bez, kuferki, segregatory, saszetki i wiele innych produktów, które są niezbędne przedszkolakowi oraz w edukacji wczesnoszkolnej. Dziecko może skompletować swoją wyprawkę z ulubionymi postaciami z bajek, super bohaterami czy  pupilami.

W naszym asortymencie znajdują się mini plecaczki innych wiodących producentów takich jak Derform  z licencją  Angry Birds, Cleo i Frank, Ballet, Minni czy The Dog. Do bardzo lubianych i wciąż pamiętanych należy producent St.Majewskj  z licencją Bambino.

rozwiń zwiń
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów