Promocje

Najczęściej kupowane

Plecak to jedna z najpotrzebniejszych rzeczy w życiu młodego pokolenia.  W plecaku przenosimy wiele rożnych rzeczy, dlatego bardzo ważne jest  uwzględnić  przy jego wyborze wiek i wzrost dziecka. Bardzo często się zdarza, że transporter pod wpływem książek i zeszytów staje się bardzo ciężki, wówczas najlepszą formą będzie plecak na kółkach. Taka...

Plecak to jedna z najpotrzebniejszych rzeczy w życiu młodego pokolenia.  W plecaku przenosimy wiele rożnych rzeczy, dlatego bardzo ważne jest  uwzględnić  przy jego wyborze wiek i wzrost dziecka. Bardzo często się zdarza, że transporter pod wpływem książek i zeszytów staje się bardzo ciężki, wówczas najlepszą formą będzie plecak na kółkach. Taka forma plecaka odciąży plecy naszego dziecka, a jednocześnie będzie nowoczesnym rozwiązaniem. Plecak jeżdżący na kółkach może także posłużyć jako bagaż podczas wakacji lub na wycieczce. Dość pojemny i łatwy w prowadzaniu doskonale sprawdzi się na wielu powierzchniach płaskich. Wszystkie te potrzeby zaspokoi sklep internetowy eBomba.pl

eBomba oferuje gamę plecaków na kółkach na których widnieje bohater z ulubionej bajki, filmu, komiksu, a  także modne wzory dedykowane dla młodzieży szkolnej.

 Nietuzinkową ofertę posiada firma Starpak, która nie tylko produkuje tekstylia, takie jak plecaki na kółkach, ale w jej ofercie znaleźć można wszystkie niezbędne artykuły szkolne np. zeszyty, długopisy, kredki, plasteliny, farby plakatowe, farby akwarelowe, pastele, linijki, skarbonki, pamiętniki i wiele innych.  Wszystkie produkty pozwolą na skompletowanie wyprawki dla przedszkolaka czy ucznia szkoły podstawowej z wizerunkami  ulubionych bohaterów z bajek, postaciami super bohaterów lub ładnym modnym wzorkiem. Starpak posiada wiele takich produktów na których widnieje postać np. piesków z Psiego Patrolu, bohaterki filmu Soy Luna, sióstr Elzy i Anny z „Krainy Lodu”, Dobrego Dinozaura i wiele innych.

W naszym asortymencie znajdują się plecaki na kółkach czołowych producentów takich jak: Derfom (jednokolorowe i kolorowe, w geometryczne wzorki), Paso (jednokolorowe, w  liście, w kwiaty, wielokolorowe), Herlitz (pieski i kotki, motylki, kropki, pasy, FCB, Minionki, Spiderman). Swoją kolekcją zachwyca także producent St.Majewski  z  takimi kolekcjami jak: Flower navy Blue, Pixels, Butterfly, Dots Pink & Yellow, Arrows, Flowers Claret, które są wykonane z wielobarwnych tkanin. Plecaki charakteryzują się wysoką jakością wykonania  oraz ciekawą grafiką. Zarówno dzieci, młodzież oraz dorośli znajdą coś dla siebie. Przekonaj się sam!

rozwiń zwiń
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów