Najczęściej kupowane

Piórnik jest jednym z podstawowych elementów wyprawki szkolnej ucznia. W dawnych czasach piórnik był drewniany i przybierał prostokątny kształt. W czasach współczesnych musi być bardzo pojemny, gdyż zmieści wszystkie przybory szkolne, które będą równiutko poukładane. Na etapie edukacji wczesnoszkolnej piórnik powinien zawierać: długopisy (czarny...

Piórnik jest jednym z podstawowych elementów wyprawki szkolnej ucznia. W dawnych czasach piórnik był drewniany i przybierał prostokątny kształt. W czasach współczesnych musi być bardzo pojemny, gdyż zmieści wszystkie przybory szkolne, które będą równiutko poukładane. Na etapie edukacji wczesnoszkolnej piórnik powinien zawierać: długopisy (czarny i niebieski), pióro, kredki ołówkowe (przynajmniej 12 kolorów), flamastry, ołówek, gumkę, linijkę oraz mazak do pióra. Niektóre dzieci lubią piórniki z wyposażenie, które mogą rozłożyć na biurku czy ławce szkolnej, a inne piętrowe. Etui oczywiście powinno być obramowane piękną tkaniną, na której będzie widniał bohater z bajki np. Jej Wysokość Zosia, Tomek i przyjaciele, Minnie, Wróżki, Avengers, Transformers, Football czy Littlest Pet Shop W sklepie internetowym eBomba.pl znajdziesz wszystkie potrzebne rzeczy na start w szkole dla twojego dziecka.

eBomba w swoim asortymencie posiada wiele rozkładanych piórników z wyposażeniem zamykanych na 1, 2 lub 3 zamki.

W szczególności należy zwrócić uwagę na takiego producenta jak Starpak, który w swojej gamie asortymentowej posiada piórniki nie tyko z wyposażeniem, ale także: długopisy, ołówki, kredki ołówkowe, pastele, zeszyty, farby, pamiętniki, skarbonki, zestawy artystyczne, bloki rysunkowe i techniczne, segregatory i wiele innych, które przydadzą się w zdobywaniu edukacji przez dziecko.

Inni producenci także mają ciekawą ofertę. Paso produkuje piórniki na licencjach takich jak: Rachael Hale (wizerunki pupili), Epoka Lodowcowa, Dobry Dinozaur, Śnieżka. Natomiast Derfom w sprzedaży posiada, tj. Angry Birds, Soy Luna, I Love Horses, Cleo i Frank oraz The Dog. Uwagę należy także zwrócić na Herlitz, który posiada piórniki z kolorowymi buźkami, motylkami, konikami, autami czy smokami. Sklep internetowy eBomba.pl skompletuje całą wyprawkę dla twojego dziecka. Zapraszamy na zakupy.

rozwiń zwiń
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów