Katalog

Promocje

Najczęściej kupowane

Obecnie piórnik jest jednym z podstawowych akcesoriów ucznia. Dawniej piórniki były wykonywane z drewna – dzisiaj przybierają przeróżne kształty, kolory i wzorki. Obecnie większość jest zamykana na zamek błyskawiczny, zatrzask czy mały guziczek. Gdy podejmujemy decyzję w sprawie jego zakupu musimy dokładnie się zastanowić, jaki powinien on być. ...

Obecnie piórnik jest jednym z podstawowych akcesoriów ucznia. Dawniej piórniki były wykonywane z drewna – dzisiaj przybierają przeróżne kształty, kolory i wzorki. Obecnie większość jest zamykana na zamek błyskawiczny, zatrzask czy mały guziczek. Gdy podejmujemy decyzję w sprawie jego zakupu musimy dokładnie się zastanowić, jaki powinien on być.  Powszechnie wiadomo, że zainteresowania zmieniają się wraz z wiekiem naszej pociechy. Na początku swojej edukacji dzieci potrzebują wiele akcesoriów i najlepiej, żeby były ładnie poukładane w piórniku. Zapewnia nam to sztywny piórnik – pojemnik z dużą ilością gumek. Wiadomym jest, że każde dziecko jest inne i wiele z nich chciałoby mieć unikalny piórnik na swoje przybory szkolne. Małe dzieci lubią, gdy na ich pojemniku na przybory szkolne widnieje ulubiony bohater bajkowy, przykładem może być wizerunek na piórniku Anny i Elsy z Krainy Lodu czy niezastąpionej dla dziewczynek Barbie. Mały chłopczyk także znajdzie coś dla siebie, jeśli lubi samochody, smoki czy mniej barwne postacie. Bardzo ważne jest miejsce przechowywania dziecięcych, domowych przyborów szkolnych, takich jak: kredki, flamastry, ołówki, nożyczki i warto zaproponować – organizer biurkowy. W takim pojemniku spokojnie mogą stać długopisy, a i gumka z temperówką znajdzie swoje miejsce. Wszystkie te potrzeby zaspokoi sklep internetowy eBomba.pl.

eBomba posiada w swej ofercie pełen asortyment pojemników na przybory: od piórników z postaciami z bajek, przez piórniki z ładną szatą graficzną dla młodzieży i dorosłych, po oragnizery dla dorosłych.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie nie tylko pojemniki na przybory szkolne. Taki piórnik zamykany na zamek błyskawiczny, może doskonale pełnić rolę etui na okulary. Wśród dzieci najbardziej popularne są te z motywem z bajki. Dla starszych dzieci najlepiej, jeśli kolor jest stonowany i zawiera miły dla oka obrazek lub geometryczne kształty, a dla dorosłych w jednokolorowym odcieniu.

W naszym asortymencie znajdziecie produkty czołowych producentów takich jak: Derform, Herlitz czy Paso. Na uwagę zasługuje taki producent jak Starpak, który w swojej ofercie posiada nie tylko pojemniki na przybory szkolne, lecz także szeroką gamę innych artykułów, które byłby przydatne do skompletowania szkolnej wyprawki, wśród nich plecaki, długopisy, kredki, notesy, plastelinę, piórniki, farby, skarbonki, pamiętniki i wiele innych. Artykuły mogą posiadać wizerunek postaci z bajki, super bohatera czy z inną, stonowaną grafiką.

Każdy znajdzie coś dla siebie w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy! 

rozwiń zwiń
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów