Promocje

Najczęściej kupowane

Jak wiadomo plecak i piórnik to podstawa każdego ucznia. Jednak na pewno przyda się sztywna teczka z rączką na rysunki, ważne pracczy nasze skrywane notatki. Kuferek doskonale będzie się nadawał do przechowywania drugiego śniadania. Po nauce w szkole walizeczka będzie także przydatna na zajęcia pozalekcyjne. Kuferki posiadają półokrągłe kształ...

Jak wiadomo plecak i piórnik to podstawa każdego ucznia. Jednak na pewno przyda się sztywna teczka z rączką na rysunki, ważne pracczy nasze skrywane notatki. Kuferek doskonale będzie się nadawał do przechowywania drugiego śniadania. Po nauce w szkole walizeczka będzie także przydatna na zajęcia pozalekcyjne. Kuferki posiadają półokrągłe kształty i są zapinane na plastikowy zatrzask. Aktóweczka posiada strukturę odporną na wodę, co na pewno ułatwi transport dziecięcych notatek z i do szkoły. Kuferek wykonany jest z lakierowanego kartonu z wizerunkiem ulubionych postaci z bajek. Na grzbiecie została umieszczona plastikowa solidna rączka. Boki walizeczki zostały spięte metalowymi nitami. Neseserek nie musi służyć tylko jako pomoc szkolna – doskonale nadaje się także do przechowywania kredek, flamastrów, długopisów ołówków, temperówek, gumek do włosów, garderoby lalek Barbie, małych samochodzików, koralików, muszelek, kamyczków i wielu innych rzeczy ważnych dla naszych małych pociech. Sklep internetowy eBomba spełni wszystkie te wymagania.

eBomba w swojej ofercie posiada kuferki i teczki z bohaterami z ulubionych bajek takich jak: My Little Pony, Psi Patrol, Księżniczka Zosia czy ukochana przez wszystkie dziewczynki Barbie. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie i na pewno dopasuje aktóweczkę do swoich upodobań. Czołowym producentem jest Starpak, który w swojej ofercie posiada nie tylko kuferki i teczki, lecz także szeroką gamę innych artykułów, które byłby przydatne do skompletowania szkolnej wyprawki, wśród nich plecaki, długopisy, kredki, notesy, plastelinę, piórniki, farby, skarbonki, pamiętnik, worki na obuwie i wiele innych. Artykuły mogą posiadać wizerunek postaci z bajki, super bohatera czy z inną stonowaną grafiką. Starpak posiada ponad 20 licencji!

Każdy znajdzie coś dla siebie w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy.

rozwiń zwiń
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów