Promocje

Najczęściej kupowane

Szkolne i papiernicze

W dziale szkolne i papiernicze można znaleźć wszystko, co uczeń potrzebuje do szkoły oraz do zajęć dodatkowych. Tutaj znajdziesz także artykuły potrzebne do wyposażenia biura.

Podstawowym wyposażeniem każdego ucznia jest dobrze dobrany plecak lub tornister. Na początku dziecko potrzebuje mini plecak na drobne przedmioty, które chce mieć przy sob...

W dziale szkolne i papiernicze można znaleźć wszystko, co uczeń potrzebuje do szkoły oraz do zajęć dodatkowych. Tutaj znajdziesz także artykuły potrzebne do wyposażenia biura.

Podstawowym wyposażeniem każdego ucznia jest dobrze dobrany plecak lub tornister. Na początku dziecko potrzebuje mini plecak na drobne przedmioty, które chce mieć przy sobie w przedszkolu lub podczas wycieczki.  W okresie wczesnoszkolnym potrzebuje sztywny tornister lub plecak na kółkach, który nie tylko pozwoli zachować dziecku prawidłową postawę ciała, ale także będzie ozdobiony bajkowymi bohaterami, dodającymi odwagi podczas początków nauki. W okresie gimnazjum i liceum dziecko potrzebuje plecaka, który będzie praktyczny oraz „na czasie”. W ofercie znajdują się także zestawy prezentowe, które zawierają mini plecak, piórnik tubę z kredkami i kolorowankami.

Oprócz plecaka lub tornistra niezbędne są także torby i worki. Na zamienne obuwie szkolne przyda się worek szkolny na ramię, na wycieczkę szkolną zamiast plecaka dziecko może wziąć torbę na ramię, małą torebeczkę lub saszetkę na szyję, która pomieści legitymację szkolną oraz pieniądze. eBomba ma w swoim asortymencie także portfele i portmonetki ozdobione bohaterami z ukochanych bajek.

Niezbędnym wyposażeniem jest także piórnik. W podstawówce świetnie sprawdzają się piórniki rozkładane zamykane na różną ilość zamków błyskawicznych. W nim każdy z przyborów znajduje się w osobnej pętelce, dlatego dziecko może z łatwością znaleźć potrzebną rzecz oraz wie czego brakuje, kiedy pętelki są puste. eBomba oferuje piórniki zamykane na jeden zamek z dwoma klapkami, na dwa zamki lub trzy zamki. Posiada także piórniki z wyposażeniem lub bez wyposażenia – ozdobione bohaterami z wiodących bajek, zwierzętami lub jednokolorowe. W późniejszych szkolnych latach popularne są piórniki w postaci tuby lub saszetki, które zawierają jedną komorę, gdzie znajdują się wszystkie przybory szkolne. W domu na biurku przyda się metalowy okrągły lub kwadratowy piórnik na przybory z przegródkami lub bez.

eBomba zaspokoi potrzeby każdego ucznia, dlatego oferuje także szereg pomocy szkolnych tj. teczki – papierowe lub tekturowe, laminowane z rączką, małe kuferki z rączką, segregatory różnej wielkości, szerokości i kolorze, bidony i śniadaniówki.

Z artykułów szkolnych można znaleźć kredki woskowe, ołówkowe, pastele i wiele innych, farby – a wśród nich farby akwarelowe, plakatowe, gouache, akryle, tempery oraz olejne, flamastry oraz grube, neonowe zakreślacze, nożyczki dla dzieci i dorosłych oraz kleje – w sztyfcie i pływnie, podobrazia – puste lub ozdobione bohaterami z bajek, białą i kolorową kredę, węgiel, plastelinę i pokrewne – modelina, ciastolina PlayDoh, masa plastyczna i masa solna.

Artykuły do pisania to niezbędne wyposażenie każdego ucznia, studenta i pracownika. W ofercie ebomba.pl można znaleźć długopisy – cienkopisy, długopisy żelowe, z zatyczką lub psykające i wiele innych, pióra – atramentowe i kulkowe, ołówki o różnej twardości z gumką lub bez, gumki do mazania i temperówki a także zestawy, które zawierają np. ołówek, gumkę, linijkę i notes.

Z artykułów papierniczych można znaleźć bloki – techniczne i rysunkowe o formacie A4 i A3, zeszyty w kratkę i w linię, gładkie oraz tematyczne, okładki w różnych formatach i okładki nastawne, naklejki z dziecięcymi wzorami i naklejki na zeszyty oraz dekoracje ścienne.

eBomba oferuje także książki i albumy. Z albumów fotograficznych można wybrać wzory dziecięce, okolicznościowe, kwiatowe, geometryczne  oraz jednokolorowe. Są także ramki na zdjęcia i antyramy – ze szkła lub plexi, a także kolorowanki – dla dzieci oraz relaksacyjne kolorowanki dla dorosłych.  Posiada również książki – mini książeczki dla maluszków, książki-ćwiczenia dla kilkulatków oraz książki tematyczne, atlasy geograficzne i encyklopedie.  W sklepie można także znaleźć pamiętniki i przepiśniki na zapiski kulinarne. 

rozwiń zwiń
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 729 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 729 elementów