Promocje

Najczęściej kupowane

Lalki i figurki towarzyszą dziewczynkom od wczesnych lat. Dzięki nim mogą odgrywać różne role, które być może będą pełnić w późniejszym życiu. Mogą stać się bizneswoman, lekarką lub spełniać się w roli mamy.

Kilkuletnie dziewczynki kochają lalki bobasy, którymi można się zaopiekować. Laleczki te zazwyczaj ubrane są w pajacyk lub body i w zestawi...

Lalki i figurki towarzyszą dziewczynkom od wczesnych lat. Dzięki nim mogą odgrywać różne role, które być może będą pełnić w późniejszym życiu. Mogą stać się bizneswoman, lekarką lub spełniać się w roli mamy.

Kilkuletnie dziewczynki kochają lalki bobasy, którymi można się zaopiekować. Laleczki te zazwyczaj ubrane są w pajacyk lub body i w zestawie mają butelkę, smoczek lub inne akcesoria. Dziewczynki mogą laleczki karmić, ubierać, tulić i będą towarzyszkami zabaw przez długi czas. W sklepie eBomba.pl można znaleźć także lalki interaktywne z serii New Born Baby, które potrafią mówić, pić i korzystać z nocnika. Są także lalki, które „płaczą”.

Dziewczynki kochają także wszelkiego rodzaju lalki szmaciane oraz pluszaki. Lalki szmaciane to bobasy lub laleczki przypominające małe dziewczynki, wykonane z miękkich i delikatnych w dotyku materiałów, idealne aby utulić je przed snem. Pluszaki natomiast mogą towarzyszyć dziecku podczas spaceru, w przedszkolu lub  być towarzyszem wszelakich zabaw.

Starsze dziewczynki lub chłopcy uwielbiają zbierać mini lalki i figurki, które mogą zawsze mieć przy sobie lub kolekcjonować. eBomba.pl oferuje szereg tego typu zabawek. Dla miłośników zwierząt, powstała seria Sylvanian Families, która zawiera całe rodziny zwierzątek wraz z akcesoriami. Do wyboru są kotki, pieski, wiewiórki, króliczki, myszki, jeżyki lub misie, które mają dedykowane dla siebie akcesoria tj. kanapa dla taty, dla maleństwa kołyska, a dla ucznia biurko z krzesłem. Sylvanian Families uczy dzieci różnorodności oraz kreatywnego myślenia, dzięki temu, że pozwala kreować i rozbudowywać świat w którym żyją wspomniane zwierzątka. Ciekawą propozycją jest także seria Amigami, w której dzieci otrzymują plastikowe zwierzątko wraz z szablonami i przyrządami do jego ozdobienia. Można także zbierać koniki My Little Pony, zwierzątka Littlest Pet Shop lub figurki Furby. Dla każdego dziecka znajdzie się coś co kocha!

Ostatnią propozycją z tego działu są lalki z bajek wraz z dedykowanymi dla nich domkami i akcesoriami. Najbardziej popularną lalką jest Barbie, która nie występuje tylko w roli księżniczki, ale może być także superbohaterką. Spełni się zarówno jako dżokejka,  gimnastyczka, gwiazda rocka, kosmonautka, projektantka, baletnica  czy syrenka. W eBombie możesz także kupić  lalkę z bajki Kraina Lodu – Annę i Elsę – śpiewającą, jeżdżącą na łyżwach lub zmieniającą kolor. Można także kupić lalki inspirowane bajką. Wraz z lalkami można kupić całą gamę akcesoriów lub zestawów z lalkami. Dla bobasa można znaleźć pieluszki, ubranka na zmianę, butelkę lub zasypkę, a także wózki spacerówki. Dla lalek zamienne suknie lub dodatki w postaci akcesoriów do czesania, łóżek, toaletek lub domków dla lalek. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

rozwiń zwiń
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 248 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 248 elementów