Promocje

Najczęściej kupowane

Lalki z bajek to szeroka gama zabawek inspirowanych bohaterkami z bajek i filmów dla dzieci.

Wśród najbardziej popularnych znajdują się lalki Barbie. Praktycznie każda dziewczynka zna przygody Barbie i lubi wcielać się w role i zawody, które pojawiają się w filmach o jej losach. Lalka Barbie występuje jako: księżniczka, syrenka, wróżka, baletnic...

Lalki z bajek to szeroka gama zabawek inspirowanych bohaterkami z bajek i filmów dla dzieci.

Wśród najbardziej popularnych znajdują się lalki Barbie. Praktycznie każda dziewczynka zna przygody Barbie i lubi wcielać się w role i zawody, które pojawiają się w filmach o jej losach. Lalka Barbie występuje jako: księżniczka, syrenka, wróżka, baletnica, Panna Młoda, wysportowana gimnastyczka i wiele innych. Z filmu „Barbie: Tajne Agentki”  można znaleźć lalkę w roli Tajnej Agentki  DHF17 lub Włamywaczki DHF18. Dostępne są także Przyjaciółki Tajnej Agentki DHF06, które pomogą ocalić jej świat. W najnowszym filmie „Barbie: Gwiezdna Przygoda” Barbie wciela się w rolę kosmicznej Księżniczki, która musi uratować gasnącą galaktykę.  Wśród dostępnych lalek inspirowanych tymi przygodami znajduje się Sterowana latająca Barbie DLV45, Barbie gwiezdna surferka DLT23 oraz Barbie gwiezdne przyjaciółki DLT27. Lalka Barbie dostępna jest także w zestawie tj. studio wzornictwa, brokatowe studio, zakręcone wzory czy zestawy z pupilkami: z konikiem lub pieskiem. Każda dziewczynka znajdzie coś dla siebie!

Kolejną popularną serią lalek z bajek są te inspirowane filmem „Kraina Lodu”.  Anna i Elsa – główne bohaterki bajki występują w formie podstawowej oraz w formie interaktywnych lalek, które śpiewają, błyszczą lub zmieniają kolor. W eBomba.pl znajdziesz lalki zarówno z przygód Frozen jak i Frozen Fever, czyli w zimowej i wiosennej wersji przygód o losach dwóch sióstr.

Dziewczynki powyżej 6 lat chętnie sięgają po lalki Ever After High i Monster High. Lalki Ever After High to nastoletnie córki i synowie legendarnych baśniowych postaci tj. córka Królewny Śnieżki, córka Kopciuszka czy córka Złej Królowej. Lalki te mają charakterystyczne stroje nawiązujące do swoich korzeni. Wśród bohaterów tej bajki znajdują się także nowe postaci – Royalsi lub Rebelsi. Ci pierwsi idą własną ścieżką i tworzą niepowtarzalne historie, ci drudzy natomiast idą ścieżką przeznaczenia.

Lalki Monster High to upiorki ze  Straszyceum, chodzące do liceum. Wśród nich można znaleźć Abbey Bominable, Frankie Stein, Lagoona Blue, Cleo the Nile i wiele innych. Lalki występują w formie podstawowej lub zmodyfikowanej. Dziewczynka może znaleźć lalki meduzy - Upiorki z głębin Monster High DHB50 i Podwodne Straszyciółki Monster High DHB57, lalkę z nietoperzowymi skrzydłami czy śpiewającą Straszygwiazdę. Sprawdź już teraz!

eBomba oferuje także lalki inspirowane rosyjską bajką Masza i Niedźwiedź o przygodach małej dziewczynki i niedźwiedzia, lalki inspirowane konikami My Little Pony, najnowsze lalki Super Hero Girls, czyli lalki superbohaterki, lalki inspirowane opowieściami Jej Wysokość Zosi, Mia i Ja oraz piosenkarki Violetta. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

 

 

 

rozwiń zwiń
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 51 elementów