Promocje

Najczęściej kupowane

Lalki przytulanki i pluszaki to pierwsze zabawki, która towarzyszą niemowlakom już od chwili narodzin. Przytulanki te są towarzyszami wspólnych przygód i kreowanych zabaw oraz zapewniają rozbudzają jego zmysły – dotyku, wzorku oraz słuchu. W eBomba.pl znajdziesz mnóstwo pluszaków – od kilkucentymetrowych małych pluszaków-zawieszek, po kilkunasto...

Lalki przytulanki i pluszaki to pierwsze zabawki, która towarzyszą niemowlakom już od chwili narodzin. Przytulanki te są towarzyszami wspólnych przygód i kreowanych zabaw oraz zapewniają rozbudzają jego zmysły – dotyku, wzorku oraz słuchu. W eBomba.pl znajdziesz mnóstwo pluszaków – od kilkucentymetrowych małych pluszaków-zawieszek, po kilkunastocentymetrowe włochate przytulanki, po ogromne, nawet 80 cm pluszaki.

Wśród wyróżniających się firm oferujących tego typu asortyment jest firma Beppe. Proponuje ona wysokiej jakości zabawki dedykowane dzieciom od narodzin do kilku lat. Wśród tych przeznaczonych dla noworodków można znaleźć pluszową grzechotkę w postaci: rozgwiazdy czy króliczka, misia Baby ze smoczkiem w różnych rozmiarach, Misia Special for You czy Słonika Elli. Beppe oferuje także lalki szmaciane dla chłopców i dziewczynek wykonane z miękkich materiałów. Dla starszych dzieci, powyżej 3 roku życia dziecko może znaleźć pluszaki: pieski, misie, kaczuszki, żółwiki, kotki, lemury, żabki czy Smok Wawelski. Znajdziesz także pluszowe torebeczki oraz pluszowe poduszki.

Sunny-Day oferuje natomiast szeroką gamę szmacianych lalek. Laleczki wykonane są z miękkich materiałów w przeróżnych wzorach i kolorach. Szmacianki ubrane są w sukieneczki w kropeczki, krateczkę czy z fartuszkiem, a włosy mają spięte w warkocz, kucyk lub rozpuszczone. Niektóre mają kapelusze lub czapeczki. Oferowane przez nich misie różnią się nie tylko wielkością, ale także długością „sierści” oraz detalami w postaci naszytej piłki nożnej czy misie w okularach, z czapeczką i orderem absolwenta, które idealnie sprawdzą się jako prezent na koniec przedszkola lub zerówki. Posiadają także maskotki z dźwiękiem tj. papuga, pies, wilk, żabka, pluszaki z grzechotką, pluszaki pacynki, mega pluszaki, regionalne Smoki Wawelskie oraz pluszowe plecaki.

Ciekawą propozycją dysponuje firma Axiom, która posiada serię Pluszaki z klasą. Jest to szeroka gama maskotek całorocznych, świątecznych, reklamowych, muzyczno-ruchowych oraz maskotek z bajek np. postaci Bolka i Lolka z kultowej bajki , Reksio, Filemon i Bonifacy oraz Jacek i Agatka.

Godną uwagi jest także firma Ty, które proponuje pluszaki zawieszki, przez średnie pluszowe zwierzątka, aż po duże maskotki obdarzone wielkimi oczami.  Sprawdź już teraz bogata ofertę eBomba.pl!

rozwiń zwiń
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów