Każde dziecko kocha naśladować swoich rodziców oraz osoby z jego najbliższego otoczenia, zwłaszcza jeśli chodzi o wykonywaną przez nich pracę. Kąciki zainteresowań zachęcają dziecko do wcielania się w różne role, dzięki pomocnym akcesoriom kojarzącym się z danym zawodem.

 Wśród najbardziej popularnych kącików zabaw są kuchnie. W sklepie eBomba.p...

Każde dziecko kocha naśladować swoich rodziców oraz osoby z jego najbliższego otoczenia, zwłaszcza jeśli chodzi o wykonywaną przez nich pracę. Kąciki zainteresowań zachęcają dziecko do wcielania się w różne role, dzięki pomocnym akcesoriom kojarzącym się z danym zawodem.

 Wśród najbardziej popularnych kącików zabaw są kuchnie. W sklepie eBomba.pl znajdziesz klasyczne kuchnie z piekarnikiem, płytą grzewczą, półkami i zlewem wraz z akcesoriami kuchennymi tj:  garnki z pokrywkami, patelnie, zastawa stołowa tj. talerzyki, kubki i filiżanki, sztućce oraz imitacje produktów spożywczych – mięsa, warzywa, owoce, mleko w kartonie, płatki śniadaniowe i wiele innych. Większość kuchni posiada także różnego rodzaju efekty świetlne i dźwiękowe np. świecący się piekarnik czy odgłos gotującej się wody po włączeniu piekarnika lub palnika.

Wiodącym producentem tego typu zestawów jest firma Smoby. W swoim asortymencie mają także: lodziarnię-cukiernię 350400 Smoby, w której znajduje się stanowisko kasowe i maszyna do robienia lodów, duży zestaw śniadaniowy 25 elemetów Ecoiffier 2611 składający się z zestawu filiżanek, kubków i talerzyków wraz ze smakołykami oraz naczynia kuchenne 31 el. Ecoiffier 2617, dzięki którym mały kucharz może upiec ciasto i przygotować kurczaka.

Każde dziecko uwielbia pomagać mamie w porządkach. Teraz może mieć swój własny odkurzacz lub cały zestaw do sprzątania składający się z: mopa z wiaderkiem, zmiotki z szufelką,  imitacji płynu do czyszczenia okien lub odkurzacza umieszczonego na jeżdżącym wózku z miotłą na długim kiju i „proszkiem do czyszczenia”. Tutaj dziecko znajdzie także zestaw do prasowania z deską, żelazkiem i wieszakiem z materiałem. Zestawy tego typu oferuje marka Smoby oraz firma Mega Creative.

Dla małych majsterkowiczów eBomba oferuje warsztat z narzędziami lub skrzynkę z narzędziami. Zabawki te wyposażone są w narzędzia typu: młotek, wiertarka mechaniczna, piła, kombinerki, śrubokręt oraz akcesoria tj. śrubki z nakrętkami, podkładki, metrówka oraz kask ochronny na głowę. Wiodącymi producentami jest firma Simba z serią Black & Decker i marką Ecoiffier oraz firma Mega Creative.

 Jedną z ulubionych ról, w którą kochają się wcielać kilkuletnie dzieci jest lekarz. Ponieważ ratuje on zdrowie, a czasami i życie pacjenta, dlatego potrzebuje niezbędnych do tego narzędzi. eBomba oferuje zarówno podręczne zestawy lekarskie w walizce  jak również wózki lekarskie z akcesoriami, dzięki którym maluch może oswoić się ze sprzętem lekarskim używanym podczas prawdziwego badania.

W dziale muzyka, znajdują się zarówno zabawki, które zaznajomią maluchy z różnymi dźwiękami wydawanymi przez zwierzęta czy otaczający go świat, jak również wszelkie instrumenty muzyczne, które być może zainspirują go do pójścia w stronę tworzenia własnej muzyki. Dla maluszka można znaleźć organki, keyboard czy tamburyn, natomiast dla starszych dzieci znajdzie się gitara czy flet prosty niezbędny podczas edukacji wczesnoszkolnej,  ozdobiony bohaterami ukochanych dziecięcych bajek.

Jedną z ulubionych rozrywek w dziecińskie jest także zabawa w sklep.  Aby stała się bardziej pasjonująca, warto mieć niezbędne gadżety. eBomba ma w swojej ofercie:  kasę z akcesoriami, wózek supermarket czy stragan z warzywami i innymi produktami spożywczymi. Do tych kluczowych przedmiotów dołączone są akcesoria tj. koszyk sklepowy, waga, imitacje warzyw i owoców, imitacje soków, sosów, ciasteczek czy płatków owsianych, a przede wszystkim pieniądze w postaci papierowej i bilonu. Dzieci podczas takiej zabawy dodatkowo szkolą umiejętność dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia.

Dla dziewczynek dedykowany jest kącik zabaw – uroda. W nim znajdą szereg akcesoriów, dzięki którym mogą ozdobić nie tylko swoje laleczki czy misie, ale także siebie. Znajdzie tu wszelkie przybory do układania włosów tj. gumki, frotki, spinki, opaski ale także naszyjniki, pierścionki i wiele innych.

Ostatni kącik zainteresowań to zawody, którymi mogą być zainspirowane dzieci - chociażby pracą policjanta, strażaka, pracownika budowlanego czy projektanta mody. Zobacz już teraz bogatą ofertę eBomba.pl!

rozwiń zwiń
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 41 elementów