Plecaki i tornistry to absolutny niezbędnik już od dziecięcych lat. Podczas jego wyboru bardzo ważne jest by był dostosowany do wzrostu i wagi dziecka. Na początku dziecko potrzebuje mini plecak na drobne zabawki, które chce wziąć ze sobą na wycieczkę w przedszkolu. Później w okresie wczesnoszkolnym potrzebuje sztywnego tornistra lub plecaka, kt...

Plecaki i tornistry to absolutny niezbędnik już od dziecięcych lat. Podczas jego wyboru bardzo ważne jest by był dostosowany do wzrostu i wagi dziecka. Na początku dziecko potrzebuje mini plecak na drobne zabawki, które chce wziąć ze sobą na wycieczkę w przedszkolu. Później w okresie wczesnoszkolnym potrzebuje sztywnego tornistra lub plecaka, który nie tylko pomieści wszelkie niezbędne artykuły szkolne, ale będzie miał piękną szatę graficzną. W okresie gimnazjum i liceum musi być wytrzymały i „na czasie”. Wszystkie te potrzeby zaspokoi sklep internetowy eBomba.pl

eBomba oferuje gamę plecaków szkolnych: od mini plecaków, przez midi- i maxi-plecaki, aż po plecaki na kółkach i tornistry dla dzieci wiodących producentów wszelkich szkolnych tekstyliów.

Wyjątkowo kompleksową ofertę przedstawia firma Starpak – posiadają nie tylko tekstylia ale także wszelkie niezbędne artykuły szkolne – od długopisów, przez kredki, plasteliny, farby, cyrkle, linijki, a także skarbonki pamiętniki i wiele innych. Dzięki niej dziecko może skompletować całą szkolną wyprawkę ze swoim ukochanym bohaterem z bajki.

W naszym asortymencie znajdują się plecaki i tornistry Herlitz wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów o niezwykłej lekkości. Tornistry dla dzieci nie ważą nawet 1 kilograma, dlatego bardzo chętnie są wybierane przez rodziców dzieci uczących się w podstawówce. Dzięki pięknej grafice dedykowanej zarówno dla chłopców i dziewczynek, każdy znajdzie coś dla siebie.

Warte uwagi są plecaki i tornistry takich marek jak Derform, ST Majewski , Paso, Cerda, Freeway. Firmy te oferują plecaki, plecaki na kółkach oraz tornistry ozdobione bohaterami z ukochanych bajek. Można znaleźć tornistry dla dzieci oraz plecaki z licencji: Frozen, Star Wars, Minnie, Psi Patrol, Soy Luna, Angry Birds, Furby, Hot Whels, Barbie, Transformers i wiele innych. Dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych Starpak, Freeway i Hasta oferuje plecaki gładkie – jednokolorowe, z geometrycznymi wzorami, w moro, ze skórzanymi elementami i wiele innych. Przekonaj się sam!

rozwiń zwiń
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 129 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 129 elementów