Kolekcjonowanie figurek to nieodzowny element każdego dzieciństwa. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy kochają zbierać ludziki, zwierzątka i pojazdy. Nowoczesna figurki charakteryzują się bardzo szczegółowymi detalami, dzięki czemu dziecko poznaje otaczający go świat w miniaturze. W zależności od firmy można znaleźć rzeczywiste przedmioty lub te z...

Kolekcjonowanie figurek to nieodzowny element każdego dzieciństwa. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy kochają zbierać ludziki, zwierzątka i pojazdy. Nowoczesna figurki charakteryzują się bardzo szczegółowymi detalami, dzięki czemu dziecko poznaje otaczający go świat w miniaturze. W zależności od firmy można znaleźć rzeczywiste przedmioty lub te ze świata fantazji. Sprawdź i zobacz co oferuje eBomba.pl!

Wiodącymi producentami tego typu zabawek jest Mattel, Hasbro, Simba, Schleich i Hipo.

Mattel specjalizuje się w figurkach inspirowanymi postaciami z bajek. W ich ofercie można znaleźć figurki Barbie, Jej Wysokość Zosia wraz z rodziną Królewską, Monster High, Super Hero Girls, Max Steel, ptaszki Angry Birds, stworki Mine Craft, zwierzątka AmiGami, figurki i pojazdy Star Wars oraz ludziki Little People z Fisher Price.

Firma Hasbro także oferuje baśniowe i filmowe figurki, wśród których można znaleźć coś dla obu płci. Dla chłopców dedykowane są:  Spider-man, figurki i pojazdy Star Wars, Transformers, Heroes od Playskool, Avengers od Marvela oraz figurki Super Hero Mashers. Dziewczynki natomiast zachwycą się: konikami My Little Pony, zwierzątkami Littlest Pet Shop, bohaterami filmu Kraina Lodu oraz Księżniczki Disney’a  tj. Arielka i Roszpunka.

Simba natomiast oferuje postaci z bajek i nie tylko. Dzieci mogą zbierać figurki Safiras – czyli smoczki zapakowane w saszetki niespodzianki, kwiatowe wróżki Flowee, zwierzątka Yahoo i Przyjaciele, figurki SpongeBob z akcesoriami, Strażak Sam w różnych zestawach, figurki w zestawie z klockami tj. Świnka Peppa, Masza i Niedźwiedź, Hello Kitty oraz Pszczółka Maja.

eBomba proponuje także figurki Schleich. Są to niezwykle realistyczne miniatury zwierząt oraz ludzi tj. dzikie zwierzęta, dinozaury, zwierzęta gospodarstwa domowego oraz figurki ludzi – konnych jeźdźców lub pierwszych osadników.  Podobny asortyment oferuje także Trefl, która posiada serię Animal Planet – czyli miniatury dzikich zwierząt.

Niepowtarzalną ofertę posiada firma Hipo, która posiada nie tylko standardowe plastikowe zwierzątka, ale także figurki wykonane z miękkiej gumy wypełnione wewnątrz  groszkiem. Są one elastyczne i świetnie sprawdzają się dla dzieci już od 3 roku życia. Hipo ma w swoim asortymencie: zwierzęta farmerskie, dinozaury, dzikie zwierzęta, gumowe gady i płazy a także kolorowe koniki inspirowane konikami ze znanej bajki, kolorowe smoczki i wiele innych. Przekonaj się sam!

rozwiń zwiń
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 139 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 139 elementów