Promocje

Najczęściej kupowane

Lalki bobasy to grupa zabawek, które przez długi czas towarzyszą małej dziewczynce podczas dorastania.  Laleczki te zazwyczaj ubrane są w stroje dedykowane noworodkom tj. pajacyki, body, czapeczkę i śliniaczek. W zależności od zestawu do lalki dołączone są  niezbędne akcesoria do pielęgnacji tj: butelkę lub miseczkę z łyżeczką, fotelik do karmie...

Lalki bobasy to grupa zabawek, które przez długi czas towarzyszą małej dziewczynce podczas dorastania.  Laleczki te zazwyczaj ubrane są w stroje dedykowane noworodkom tj. pajacyki, body, czapeczkę i śliniaczek. W zależności od zestawu do lalki dołączone są  niezbędne akcesoria do pielęgnacji tj: butelkę lub miseczkę z łyżeczką, fotelik do karmienia bobasa, wanienkę do kąpieli, nocnik, zasypkę, łóżeczko, gryzaczek, smoczek, miś, kocyk, wózek dla lalek i wiele innych. Dziewczynki dzięki wielu akcesoriom mogą wcielić się w rolę mamy i zaopiekować swoim bobasem. Mogą je karmić, ubierać, kąpać, uczyć korzystać z nocnika i wiele innych. Wszystko zależy od ich wyobraźni.

Wśród tego typu lalek najpopularniejsze są lalki interaktywne, które sprzedawane są w zestawach z różnymi akcesoriami.  Bobasy New Born Baby firmy Simba to lalki, które w zależności od modelu potrafią mówić, pić i korzystać z nocnika. Dołączone do nich elementy w postaci zamiennych ubranek czy wózka dla lalek dodatkowo uatrakcyjniają zabawę.

Do grupy lalek bobasów należą także lalki szmaciane idealnie zarówno do zaopiekowania się jak i do odgonienia złych duchów podczas snu małego dziecka. Laleczki te zazwyczaj wykonane są w całości z miękkich i delikatnych tkanin lub z połączenia miękkiej gumy i materiału. Dzięki swoim większym rozmiarom są bezpieczne dla maluszków.

W eBomba.pl możesz znaleźć także mini lalki bobasy, które mała dziewczynka może wziąć ze sobą na spacer, na wizytę u dziadków czy idąc do lekarza. Dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się do małej torebeczki lub kieszeni mamy.

eBomba feruje także zestawy składające się z samych akcesoriów lub zestawów z bobasem. Możesz znaleźć np. pieluszki dla bobasa, miseczkę lub butelkę do karmienia, wózek dla lalek lub rzeczy do pielęgnacji „noworodka”. Sprawdź już teraz!

rozwiń zwiń
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów